Sağlam Temeller 2.0

  • 6 haftalık eğitim süresi 📅
  • 10 adet adımın anlatıldığı videolar 📽
  • 30’u aşkın konu içeriği ile bilgilendirici ekstralar videoları 🤓
  • Çalışma Kitapçığı pdf’i ile adımlara destek materyali 📜
  • Facebook grubunda ödev takibi, tek tek geri bildirim, ilgi alaka 💕
  • Facebook Canlı Yayını (Çarşamba) soru cevaplar. ❓ 💻
  • WhatsApp grubu (opsiyonel) 7/24 mesajlaşabileceğiniz, derdinizi anlayan, aynı yolun yolcusu grup üyeleri 👯‍♀️📱

Eğitimin konusu beslenmede sağlam temeller. İsterseniz diyet yapmaya hazırlanıyor olun isterseniz yeme düzeninizi değiştirmek ve de normalleştirmek istiyor olun, bu program adım adım bu yolda ilerlemenize destek olmak, bilgilendirmek ve yardımcı olmak için var. Türkiye’de ya da dünyanın neresinde olursanız katılabileceğiniz online bir program. İçeriğindeki 10 davranış adımı ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz bu yazıma bakabilirsiniz.

Sağlam Temeller 2.0, geçtiğimiz sürelerde yapılan Sağlam Temeller WhatsApp programında kullanılan adımların aynısı olup ek video içeriği ile zenginleştirildi. Bu ek videolar, 200’e yakın danışanla tamamladığım Sağlam Temeller WhatsApp grubunda en sık konuşulan konular ve karşılaşılan güçlükler üzerinden hazırlandı.

Sağlam Temeller 2.0 PLUS

PLUS paketinde yukarıda yazılı bütün maddeler dahil. Eğer grup çalışmasına ek olarak birebir olarak çalışmayı tercih ediyor ya da ihtiyaç görüyorsanız bunu da eklememiz mümkün!

  • 6 adet birebir görüşme
  • İlk görüşme 1 saat + beslenme davranışı analizi
  • 30 dakikalık 5 adet devam görüşmesi

Sizin kişisel durumunuza uyarlayarak Sağlam Temelleri birebir çalışma ile destekliyoruz. Bu 6 görüşmeyi de en fazla 8 haftaya yayıyoruz. Görüşmeler aksi belirtilmediği sürece online yapılıyor.

2019 tarihleri:

7 Ocak

11 Mart

İlerleyen zamanlarda yeni tarihler açıklanacaktır

Sağlam Temeller 2.0’ın ücreti 400₺+KDV (472₺)

Sağlam Temeller 2.0 PLUS’ın ücreti 1240₺+KDV (1463₺)

Bir kere kayıt olduktan sonra tüm içeriğe 1 yıl boyunca erişim sağlayacaksınız. Aynı zamanda büyüyen Facebook komünitesine ömür boyu erişiminiz olacak. Yalnızca Sağlam Temeller 2.0 üyelerine açık olan bu grupta ve canlı yayınlar grup bittikten sonra da devam edecek.

Yasal açıklama

Eğer yeme bozukluğu yaşadığınızdan şüpheleniyorsanız bir psikiyatra başvurmanızı öneririm. Doktorunuz eğitime katılmanızda bir sakınca görmediği takdirde kayıt yaptırabilirsiniz. Eğer program boyunca yeme bozukluğu tetiklediğini düşünürseniz lütfen benimle en kısa zamanda iletişime geçin ve ihtiyacınız olan yardımı almanız için gerekli aksiyonu alalım. Bu eğitimin amacı yeme bozukluklarına karşı medikal yaklaşımın yerini tutmak değildir.

Programa ön-kaydınızı bırakmak için aşağıdaki kayıt linkine tıklayabilirsiniz. Kesin kayıt ödemeyi tamamladığınızda olacaktır.
Kayıt