Sağlam Temeller 2.0

6 hafta boyunca sürecek bu eğitim hem adım adım ilerleyeceğimiz çalışmalardan oluşuyor hem de 30 aşkın konu içeriği ile bilgilendirme videolarından oluşuyor. Aynı zamanda pdf olarak edineceğiniz Çalışma Kitapçığı ile adımlarda ilerlerken notlar alabileceğiniz materyal de sağlıyorum. Ek olarak Facebook grubunda bir araya geliyoruz. Hep birlikte paylaşımları ve soru cevapları yaptığımız Facebook grubunda her Salı ve Perşembe günleri canlı Soru&Cevap yayınları yapıyorum. Salı ve Perşembe günleri haricinde mesajlarınızı takip ediyor gerekli yerlerde yorumlarda ve geri bildirimlerde bulunuyorum.

Eğitimin konusu beslenmede sağlam temeller. İsterseniz diyet yapmaya hazırlanıyor olun isterseniz yeme düzeninizi değiştirmek ve de normalleştirmek istiyor olun, bu program adım adım bu yolda ilerlemenize destek olmak, bilgilendirmek ve yardımcı olmak için var. İçeriğindeki 9 davranış adımı ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz bu yazıma bakabilirsiniz.

Sağlam Temeller 2.0, geçtiğimiz sürelerde yapılan Sağlam Temeller WhatsApp programında kullanılan adımların aynısı olup ek video içeriği ile zenginleştirildi. Bu ek videolar, 200’e yakın danışanla tamamladığım Sağlam Temeller WhatsApp grubunda en sık konuşulan konular ve karşılaşılan güçlükler üzerinden hazırlandı.

Sağlam Temeller 2.0 PLUS

Bütün bunlara ek olarak bir de Sağlam Temeller 2.0 PLUS paketi var. Bu pakette Sağlam Temeller içeriğine ek olarak beslenme davranışı analizi ve de 6 tane birebir görüşme içeriyor. Bu birebir görüşmelerin ilki 1 saat, takip edenler yarım saat ve birlikte adımların üzerinden geçiyoruz. Sizin kişisel durumunuza uyarlayarak Sağlam Temelleri birebir çalışma ile destekliyoruz. Bu 6 görüşmeyi de en fazla 8 haftaya yayıyoruz.

2018 tarihleri:

17 Eylül

12 Kasım

17 Aralık

Sağlam Temeller 2.0’ın ücreti 300₺+KDV (354₺)

Sağlam Temeller 2.0 PLUS’un ücreti 900₺+KDV (1062₺)

Bir kere kayıt olduktan sonra tüm içeriğe 1 yıl boyunca erişim sağlayacaksınız. Aynı zamanda büyüyen Facebook komünitesine ömür boyu erişiminiz olacak. Yalnızca Sağlam Temeller 2.0 üyelerine açık olan bu grupta ve canlı yayınlar grup bittikten sonra da devam edecek.

Yasal açıklama

Eğer yeme bozukluğu yaşadığınızdan şüpheleniyorsanız bir psikiyatra başvurmanızı öneririm. Doktorunuz eğitime katılmanızda bir sakınca görmediği takdirde kayıt yaptırabilirsiniz. Eğer program boyunca yeme bozukluğu tetiklediğini düşünürseniz lütfen benimle en kısa zamanda iletişime geçin ve ihtiyacınız olan yardımı almanız için gerekli aksiyonu alalım. Bu eğitimin amacı yeme bozukluklarına karşı medikal yaklaşımın yerini tutmak değildir.

Programa ön-kaydınızı bırakmak için aşağıdaki kayıt linkine tıklayabilirsiniz. Kesin kayıt ödemeyi tamamladığınızda olacaktır.
Kayıt