Birebir WhatsApp – Sağlam Temeller

Programa başlamadan önce programın kişiselleştirilebilmesi adına bir görüşme yapılır, bu görüşme 2 saat olup Skype üzerinden ya da yüz yüze yapılabilir.

Program minimum 5 hafta, 10 adımdan oluşmaktadır ve her adım için açıklayıcı video linki paylaşılır. Her gün online takip edilir. Danışanın adımlarda güçlük çekmesi, oturtmak için daha fazla zamana ihtiyacı olduğu takdirde program süresi uzatılabilir. Benzer şekilde “pekiştirme haftası” olarak arada danışmanlık almadan öğrendiklerinizi kendi kendinize pekiştirmek, programda daha yavaş ilerlemek için aralıklar yaratılabilir.

Kişinin ihtiyaçları doğrultusunda, beslenme davranışları çerçevesinin dışına çıkmayacak şekilde, program özelleştirilebilir, eklentiler ya da farklar yaratılabilir.

İlerlemenizi ölçmek için bir defa programa başlarken bir defa da program bitiminde olmak üzere ölçek yollanır, program sonunda ilerlemeniz sizinle paylaşılır.

Hafta içi her gün 10:00-19:00, hafta sonu 11:00-18:00 arası WhatsApp üzerinden aktif iletişim, soru-cevap, takip, geri bildirim.

Bu bir davranış programı olduğundan çaba göstermeye hazır olmanız gerekir. Yalnızca video izleyip, WhatsApp üzerinden konuşmakla değil, uygulamakla değişime gidebileceğinizi kabul ettiğiniz takdirde programa kayıt olunuz.

Ödeme hafta başında alınır, program başladıktan sonra ücret iadesi yoktur. Paket alımlarında ödeme programa başlamadan önce alınır, 5 haftalık paketin 9 hafta içerisinde tamamlanması beklenir. Başkalarına devredilemez.

Ücret bilgisi için lütfen iletişime geçiniz
merhaba@kardit-habitlab.com
Kayıt