Program başlangıç tarihi henüz belirlenmedi.
Yemekle Barış – Kendi Hızında

Yemekle Barış online programına erişim sağlar. Bu online program daha önceden uygulanan Sağlam Temeller programından edinilen geri bildirim üzerine inşa edilmiş olup danışanların beslenme konusunda yaşadıkları zorlukları çözümlemelerini amaçlar. Danışanların ortak noktası “Bu işin psikolojik olduğunu düşünmeye başladım” noktasında kendilerini bulmalarıdır.

Programın amaçları yiyecekler ile rahat hissetmek, yeme ataklarını azaltmak ya da kaldırmak, sezgisel beslenmeyi öğretmek ve alternatif başa çıkma stratejileri konusunda yöntem ve içerik sağlamaktır. Program kilo verme programı değildir ve bir diyet süreci ile birlikte yürütülmesi uygun değildir.

Bütçe dostu seçenek.

Tek başına ilerlemeyi tercih edenlere uygun.

Adım adım ilerlemeyi sevenlere uygun.

Başlama ve bitiş tarihleri yok, esnek.

Video üzerinden eğitim almayı sevenlere uygun.

İçeriği önceden belirli, esnek değil.

Kayıt
Program başlangıç tarihi henüz belirlenmedi.
Yemekle Barış – Birlikte

Yemekle Barış program içeriğine erişimi sağlamanın yanı sıra hem grup üyeleri hem Kardelen ile etkileşimde bulunacağınız online platforma erişim sağlarsınız. Bu platformda tüm aşamaların takibi yapılır. Sorularınızı istediğiniz zaman sorabilir ve bir iş günü içerisinde cevap alabilirsiniz. Grubun diğer üyeleri ile deneyim ve fikir paylaşarak belki de yalnız hissettiğiniz problemlerinizde tek olmadığınızı görebilirsiniz. Geçmiş üyelerin paylaşımlarını görerek onların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Her hafta yapılan Soru-Cevap yayınlarında aklınıza takılan sorular daha ayrıntılı cevaplanır. Böylece gittikçe büyüyen bir bilgi içeriğine erişiminiz olur. Online grup süresizdir ve her yeni programla üyeler aynı gruba eklenir.

Başkaları ile bir arada olmayı tercih edenlere uygun.

Adım adım ilerlemeyi sevenlere uygun.

Video üzerinden eğitim almayı sevenlere uygun.

Facebook tercih etmeyenlere uygun değil.

İçeriği önceden belirli, esnek değil.

Başlama ve bitiş tarihleri belli, esnek değil.

Kayıt
Bireysel Görüşme

Kadıköy’deki ofisimde ya da online olarak 50 dakikalık görüşmeleri kapsıyor.

İlk görüşmeden sonra size ölçekler veriyorum. Bu ölçekler hem sürecinizi daha objektif olarak takip etmemize yardımcı oluyor hem de duygusal bir x-ray gibi ayrıntıları hedeflememizi kolaylaştırıyor.

Görüşmelerde sizin hedefleriniz ve istekleriniz doğrultusunda ilerliyor olacağız. Amacımız sizin daha iyi hissetmenize yardımcı olmak.

Aşağıdaki linke tıklayarak kaydınızı bırakabilirsiniz.

Bireysel çalışmak isteyenlere uygun.

Esnek görüşme içeriği, programa bağlılık olmaksızın.

En esnek, kişiselleştirilebilir seçenek.

Sürekli takip edilmek isteyenlere uygun değil.

Kayıt