Kayıt için kalan süre
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

 

Sağlam Temeller WhatsApp Grubu

Sağlam Temeller programını gruba katılmadan kendiniz yapmak isterseniz ya da program içeriğini ayrıntılı bir biçimde okumak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Sağlam Temeller diyete başlamadan önce davranışları değiştirme programıdır. Her hafta yeni davranışlar eklenerek beslenmeyi sürdürülebilir bir biçime sokmayı hedefler. Bu sayede kaçamaklar, “battı balık yan gider”, “Bir defadan ne olacak ki”, kilo verip geri alma, stresle yeme, duygusal yeme gibi psikoloji temelli yeme davranışlarını düzenlemeyi amaçlar. Herhangi bir beslenme programı ile uygulayabileceğiniz alışkanlıklar öğretir.

Program 5 hafta, 9 adımdan oluşmaktadır ve her adım için açıklayıcı video linki paylaşılır. Her gün online takip edilir. Programının her adımında katılımcının grupta paylaşımları üzerinden yönlendirme sağlanır.

İlerlemenizi ölçmek için bir defa grup başında bir defa da grup sonunda olmak üzere ölçek yollanır, 5 hafta sonunda ilerlemeniz sizinle paylaşılır.

Hafta içi her gün 10:00-19:00, hafta sonu 11:00-18:00 arası aktif grup.

Katılımcıların 5 hafta boyunca programa devam etmesi beklenir.

Programa kayıt yaptırdıktan sonra ücret iadesi yoktur, programdaki herkesin ödemeyi tamamlaması beklenir. Katılımcının programa devam edememesi durumunda bir defaya mahsus üyeliği bir sonraki gruba aktarılabilir.

WhatsApp üzerinden birebir çalışma içermez.

5 hafta süreli. Toplam 350₺ +KDV.

Son kayıt 1 Ağustos. Program başlangıcı 2 Ağustos. Kontenjan sınırlıdır.
Program sonunda katılan herkese 1 saatlik birebir görüşme için 1 ay geçerli %50 indirim kuponu.
Kayıt